شهر آموزش 24 تقدیم می کند
دوره آموزشی کسب درآمد
از اینترنت
چند برابر حقوق یک کارمند
PlayPause
Slider

مدرس دوره

سید نیما مجتبایی

کسب درآمد از اینترنت

چندبرابر حقوق یک کارمند

معرفی دوره

تیزر بخش دوم دوره

1

مهارت بیشتر = درآمد بیشتر

اگر می خواهید درآمد بیشتری داشته باشید باید به همان اندازه مهارت کسب کنید . اگر می خواهید درآمدتان ده برابر شود ، باید به همان نسبت مهارت خود را افزایش دهید . هزینه ای که برای آموزش می کنید ، هزینه نیست ، بلکه یک سرمایه گذاری مطمئن است برای خودتان . تو پیج اینستاگرام ما عضو بشید تا از دوره های طلایی ما مطلع شویدو آموزش های رایگان ما رو از دست ندید. طبیعتا نظرات ارزشمند شما کیفیت کار ما را بالاتر خواهد برد. بهتون پیشنهاد می کنم این دوره رو از دست ندید .
2

معلومات و توانایی شما پس از اتمام این دوره

پس از پایان این دوره شما توانایی طراحی سایت های مختلف ، طراحی فروشگاه برای فروش محصولات مجازی و پستی ، دیزاین حرفه ای سایت و فروشگاه ، ایمن سازی سایت و فروشگاه ، سئوی حرفه ای سایت و فروشگاه و بردن کلمات کلیدی سایت به صفحات اول گوگل ، توانایی تولید محصولات کاربردی جهت فروش در اینترنت ، توانایی تولید و ساخت ویدئو و بازاریابی و فروش اینترنتی را در سطح حرفه ای خواهید داشت . فقط چند قدم تا حرفه ای شدن فاصله دارید.
دوره کسب درآمد از اینترنت چند برابر حقوق یک کارمند

کسب درآمد از اینترنت چند برابر حقوق یک کارمند

شاید تا کنون بارها سعی کردید از اینترنت کسب درآمد کنید . حتی خیلی از شما برای آموزش کسب درآمد از اینترنت کلی خرج هم کرده اید ولی در نهایت یا نتوانستید از اینترنت درآمدی کسب کنید ، یا درآمدتان انقدر اندک بوده که ارزش این همه هزینه و سختی را نداشته و در نهایت عطای کسب درآمد از اینترنت را به لقایش بخشیده اید .
 
ولی دوستان من ، کسب درآمد از اینترنت یک آرزوی محال و دور از دسترس نیست و شما با آموزش صحیح و اصولی خیلی راحت می توانید درآمد بالایی از اینترنت داشته باشید .
 
از زمانی که اپیدمی کرونا مردم جهان را خانه نشین کرد و کسب و کارها تعطیل شدند به این فکر افتادم تا کسب درآمد از اینترنت را به جوانان و صاحبان کسب و کار بیاموزم .
با شدت گرفتن محدودیت های کرونا این فکر در ذهن من پر رنگ تر شد تا از اول فروردین 1400 استارت تولید دوره های آموزشی (ویدئویی) کسب درآمد از اینترنت چند برابر حقوق یک کارمند را کلید بزنم .
 
همانطور که می دانید کسب درآمد از شبکه های اجتماعی نیز ممکن است ولی موقتی است ؛ چون هر لحظه امکان دارد شبکه ی مورد نظر فیلتر گردد و کاربران آن ریزش کنند از طرفی شبکه های اجتماعی مطرح و پربازدید در ایران به دلایل مختلف هر چند سال یک بار ریزش مخاطب پیدا می کنند و کاربران آن به یک اپ جدید مهاجرت می کنند.
به طور مثال چند سال پیش تجمع کاربران ایرانی در فیس + بو+ک بود ولی در زمانی خاص فیس + بو+ک با ریزش 80 درصدی روبرو شد و کاربران آن به اینستاگرام مهاجرت کردند .

به همین جهت ما در آموزش های خود از قابلیت های شبکه های اجتماعی نهایت بهره را می بریم ولی تمرکز خود را بر روی آن نمی گذاریم . تمرکز خود را بر روی چیزی می گذاریم که حتی پس از گذشت سی سال نیز وقت و سرمایه ی شما حدر نرود .

ما به صورت تضمینی به شما می آموزیم که چگونه خودتان بدون نیاز به کسی بستر کسب و کار خود را آماده کنید ...
ثبت نام در دوره
This image for Image Layouts addon
چگونه خودتان بدون نیاز به سرمایه برای بستر فراهم شد محصول تولید کنید و در نهایت چگونه محصولات تولید شده را به صورت انبوه در اینترنت به فروش رسانید و حداقل چند برابر حقوق یک کارمند از اینترنت درآمد کسب کنید .
 
یا کسانی که صاحب کسب و کار در فضای حقیقی هستند یاد می گیرند که چگونه بدون اتکا به شبکه های اجتماعی اجناس یا خدمات خود را در بستر فراهم شده توسط خودشان به مخاطبین خود ارائه دهند و درآمدی بیشتر از درآمد فضای حقیقی کسب کنند .
 
ما به شما ثابت می کنیم کسب درآمد از اینترنت خواب و خیال نیست و شما هم می توانید به درآمدی رویایی از اینترنت برسید .
 
ضمنا شما هم تضمین ما را جهت رسیدن به درآمد خواهید داشت و هم پشتیبانی ما را ، ما تا 6 ماه با ما شما خواهیم بود و به سئوالات شما پاسخ می گوییم و ابهاماتتان را برطرف می کنیم .
 
در این دوره فرض ما بر این است که کاربر هیچ دانش قبلی ندارد و همه چیز را از پایه ؛ ساده ، روان و کاربردی به با پروژه های عملی به شما توضیح می دهیم . پس اگر اطلاعات قبلی در برخی از موارد مطرح شده در آموزش دارید هم خواهش ما این است که حوصله کنید و آموزش ما را از ابتدا تا انتها دنبال نمایید .
 
امروزه در شبکه های اجتماعی و برخی از سایت های تبلیغات عجیب و غریبی در رابطه با کسب درآمد از اینترنت می بینید. در این تبلیغات ادعا می کنند که 45 روزه شما را به درآمد ماهی  100 میلیون تومانی از اینترنت می رسانند.
 
دوستان این ها فقط یک شعار تبلیغاتی مسخره است . کسب درآمد از اینترنت نیاز به دانش ، تجربه و تخصص دارد.  شما در اوایل کار خود نمی توانید درآمدی بیشتر از ماهی چند میلیون تومان (5 تا 10 میلیون ) داشته باشید . باید پله پله بالا بروید ؛ به درآمد ده میلیون که رسیدید ، بعد باید به درآمد 50 میلیون و صد میلیون فکر کنید .
 
ما دانش و تخصص راه اندازی اصولی یک کسب و کار اینترنتی را برای شروع کار ، رسیدن به درآمد 10 میلیونی و تعیین استراتژی برای رسیدن به درآمد بالاتر را به شما می آموزیم و تجربیات خود در این زمینه را در اختیارتان می گذاریم .
 
تماس با مدرس دوره

نظرات شرکت کنندگان در دوره

از دوستانی که در دوره شرکت نموده اند خواهشمندیم نظرات خود را در باره ی این دوره برای ما ارسال کنند . ترجیحا با گوشی خود ویدئوی سلفی بگیرید و نظرتان را اعلام نمایید . اگر به هر دلیلی ارسال ویدئویی را نمی پسندید ، نظرات متنی خود را برای ما ارسال کنید
تاکنون 62 نفر دوره را تهیه نمودند42%
تاکنون 35 نفر از پشتیبانی دوره استفاده کردند31%
اعلام رضایت کاربران از این دوره94%

دیگه وقتشه شما هم کسب و کار اینترنتی خودتونو راه بندازید

پس از ثبت نام در دوره به فایل ها و ویدئوهای دوره دسترسی خواهید داشت

سئوالات متداول

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

  • کسانی که می خواهند کسب و کار خود را در اینترنت شروع کنند
  • کسانی که می خواهند در کنار کار خود از اینترنت نیز درآمد داشته باشند
  • کسانی که می خواهند فروش اینترنتی را به کسب و کار خود اضافه کنند
  • کسانی که مدت هاست کسب و کار اینترنتی دارند ولی از درآمد خود راضی نیستند
  • اشخاصی که سایت و فروشگاه اینترنتی دارند ولی فروش چندانی ندارند
  • و در کل کلیه ی زنان و مردان 15 تا 99 سال که علاقه مند به کسب درآمد از اینترنت هستند
به نظرتان قیمت این دوره بالا نیست ؟
فقط یک مورد را برای شما مثال می زنم . شما پس از پایان این دوره در کنار معلوماتی که کسب نموده اید ؛ صاحب یک وب سایت و یک فروشگاه حرفه ای می شوید که از نظر امنیتی به صورت حرفه ای کاملا ایمن شده ، همچنین کاملا حرفه ای سئو شده می باشد که ارزش مالی مواردی که عنوان شد بالغ بر 30 میلیون تومان می باشد . به اضافه ی اینکه شما این دانش را کسب کرده اید که ده ها سایت و فروشگاه مشابه طراحی کنید ، همچنین شما این توانایی را خواهید داشت که در طول ماه خیلی بیشتر از مبلغ این آموزش بدون نیاز به سرمایه محصول تولید کنید و در نهایت شما این توانایی را پیدا می کنید که از اینترنت ماهانه چندین میلیون تومان درآمد کسب کنید . ما جهت حمایت از جوانان و حمایت و گسترش کارآفرینی قیمت بسیار اندکی برای این دوره تعیین کردیم . قیمت واقعی این دوره چندین برابر این است . شما اکنون اگر بخواهید یک دست لباس (پیراهن ، شلوار ، کفش) بخرید مبلغی که باید بابت آن پرداخت کنید خیلی بیشتر از مبلغ شرکت در این دوره است . 
پس از این فرصت نهایت استفاده را ببرید در دوره ثبت نام کنید ، ویدئوها را کامل ببینید تا دانش لازم را کسب کنید و شروع به کسب درآمد از اینترنت چند برابر حقوق یک کارمند نمایید .

به جمع حرفه ای ها خوش آمدی

آموزش های دیگر ما را هم ببینید