آموزش طراحی سایت با جوملا 3و4 فصل چهارم

رایگان

هدیه ی شهر آموزش 24 ؛ فصل چهارم دوره ی آموزشی ویدئویی طراحی سایت با جوملا 3 و 4 به زبان فارسی را به صورت رایگان از این بخش دانلود کنید .

 

شما در این دوره فقط جوملا را یاد نمی گیرید ، بلکه کلا صفر تا صد طراحی یک سایت حرفه ای را یاد می گیرید . حتی طراحی بنرهای سایت و ... نیز به شما آموزش داده می شود.

 

سایت و فروشگاهی که در این دوره طراحی ، در دوره ی امنیت ؛ ایمن و در دوره ی سئو ؛ کاملا سئو  می شود را هم اکنون بخواهم برای یک مشتری طراحی کنم 30 میلیون تومان از مشتری دریافت می کنم

 

پس نهایت استفاده را از این دوره ها ببرید .

 

در این دوره ی آموزشی یاد می گیرید که چگونه با جوملا یک سایت حرفه ای طراحی کنید . شاید آموزش های زیادی در سطح اینترنت در رابطه با جوملا وجود داشته باشد ولی به جرات خدمتتان عرض می کنم که این دوره ی آموزشی یکی از تکمیلترین و بهترین دوره ی موجود می باشد .

 

این دوره پروژه محور می باشد و در هر فصل (به غیر از فصل اول) پس از توضیحات مربوط به آن فصل به صورت عملی دروس آن فصل با زبانی ساده و روان به شما توضیح داده می شود

 

شما پس از پایان این دوره یاد می گیرید که چگونه با جوملا یک سایت حرفه ای طراحی کنید ، سئوی اولیه ی سایت را (در حد معقول) انجام دهید و سایت را از نظر امنیتی کاملا ایمن کرده تا از دست هکرها در امان باشید .

 

مدت زمان آموزش : 27 دقیقه

 

فهرست مطالب

 

  1. فصل چهارم

ادامه منوی سیستم و تنظیمات قالب

  1. فایل configuration.php + کار عملی
  • منوی چک کلی + کار عملی
  1. منوی پاک سازی ذخیره ساز + کار عملی
  2. منوی صفحات باطل شده ذخیره ساز + کار عملی
  3. منوی اطلاعات سیستم + کار عملی
  • نصب قالب جدید + کار عملی
  • تنظیمات قالب + کار عملی
ابعاد (L x W x H)
وزن
Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location